Z dubna nám už neúprosný čas ukrojil více než týden a tak je ideální moment přinést pro naše čtenáře dubnovou nabídku slevových kupónů ze zásob e-shopu Geekmaxi. Jedná se opět a znovu pouze o produkty značky Xiaomi a jak je dobrým zvykem tohoto obchodu, tak se jedná ve všech případech o doručení z německého skladu. Což má pro našince jen a jen samé výhody, sociální jistoty a světlé zítřky. Takže jakých zlevněných kousků od Xiaomi se dočkáme v dubnu ?

Samozřejmě musíme začít telefony, protože právě s nimi se jedná o „majstrštyk“ Xiaomi a jejich podíl u nás pomalu ale jistě stoupá. A jedním ze stále velmi populárních kusů je Xiaomi Pocophone F1, který je zde v nabídce se 6 GB RAM a 128 GB vnitřní paměti v Global verzi jen za 299 euro se slevovým kupónem Ip6BAx2B. Jak známo, tak se jedná o nejlevnější telefon s výkonným procesorem Snapdragon 845. O něco levnější je pak starý dobrý Xiaomi Mi A2 s čistým Androidem bez MIUI a 6 GB RAM nebo 128 GB vnitřní paměti. Ten přijde díky slevovému kupónu BdWTdduq jen na 224.99 euro. Oba kupóny pak platí až do konce dubna.

A protože jaro je ročním obdobím volajícím po úklidu, tak se přímo nabízí některé z produktů Xiaomi mířících právě do této kategorie. Ať už se třeba jedná o chytrý robotický vysavač Xiaomi Roborock S50 v EU verzi, který je vybaven nejmodernějšími senzory a pokročilým systémem vysávání a vytírání. A na Geekmaxi ho najdete v kombinaci se slevovým kupónem U4F9TI64 jen za 369.99 euro. A pokud si třeba nutně potřebujete umýt auto nebo kolo, tak se vám může hodit bezdrátový tlakový čistič Xiaomi JIMMY JW31 v černé barvě, který je s použitím slevového kupónu 9t5MaPI2 k mání jen za 133.99 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.