Líbí se vám design Apple Watch, ale děsíte se závratné ceny těchto chytrých hodinek? Chcete levný čínský klon se spoustou funkcí za zlomek této ceny a velmi podobným vzhledem ? Pokud na tyto otázky odpovídáte kladně, tak máte na trhu opravdu velmi pestrý výběr možných kandidátů, protože se čínské značky ke kopírování Apple Watch staví opravdu hrdě a nadšeně. Jedním z takových pokusů je i model gocomma A6, který je momentálně k dispozici za velmi nízkou cenu díky bleskovým prodejům na oblíbeném e-shopu Gearbest.

Chytré hodinky gocomma A6 se mohou pochlubit poměrně solidním zpracováním samotného těla ze zinkové slitiny, temperovaným sklem a obvyklým silikonovým páskem. Displej ja pak 1,3-palcový barevný s TFT technologií a rozlišením 240 x 240 pixelů. Uvnitř pak tepe úsporný procesor HS6620D spolu se senzorem srdečního tepu EM7028 a dojde i na 3-osý G-senzor. Hodinky zvládnout kromě monitoringu srdečního tepu sledovat i okysličení krve, spánkové cykly, počet kroků a spoustu dalších hlavně sportovních ukazatelů. Potěší i voděodolná certifikace IP64 a 180 mAh kapacita baterie podle výrobce slibuje až 10 dní výdrže na jedno nabití.

V bleskových prodejích na Gearbestu pak momentálně najdete chytré hodinky gocomma A6 jen za 16.99 dolarů a cena by měla ještě pár dnů vydržet. Tedy pokud se samozřejmě nevyprodají zásoby. Za tuto cenu si tak může udělat radost v podstatě kdokoli, kdo chce vyzkoušet svět chytrých hodinek bez nějakých extra pokročilých funkcí, nebo složitého systému a aplikací. A peněženka při tom rozhodně nezapláče.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.