Na poli moderních routerů je dnes poměrně nabito a tak není divu, že se čínští Xiaomi také pokouší urvat na trhu svůj díl. Nová generace Xiaomi Mi Router 4A byla představena v polovině března a jedná se o velmi povedené kousky. Základní verze se sice spokojí jen se 100M LAN porty na gigabit se musíte poohlédnout po vylepšené variantě. Obě verze jsou ale k mání za velmi slušné ceny a my pro vás dnes máme právě tu základní v nabídce bleskových prodejů e-shopu Tomtop.

Xiaomi Mi Router 4A má rozhodně co nabídnout, protože se jedná o  moderní dual-band kousek schopný kombinovat 2.4 GHz a 5 GHz pro maximální rychlost až 1167 Mbps. Samozřejmostí je pak AC standard, IPv6, až 64 připojených zařízení a díky hned čtveřici antének bude pokrytí a síla signálu na velmi solidní úrovni díky vestavěnému zesilovači. Dostupné jsou i dva 100M LAN porty a jeden WAN port,, stejně jako 64MB paměti podporující až 64 připojených zařízení najednou. Xiaomi má také k routeru dostupnou i speciální WiFi aplikaci pro jednoduché nastavení, optimalizace a kontrolu routeru samotného.

V bleskových prodejích na e-shopu Tomtop je momentálně Xiaomi Mi Router 4A v akční nabídce jen za 28.59 dolarů v omezeném množství kusů. Takže pokud vám nechybí gigabitový port a hledáte výkonný moderní router od osvědčené značky, tak je tu jen pro vás.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.