TV boxů je na trhu opravdu nepřeberné množství a i my už jsme jich slušnou řádku dostali do domácností pomocí slevových akcí a kupónů od našich partnerů. Často se jednalo o velmi levné kusy, na kterých se většinou nějaká ta moucha našla, jako třeba chybějící gigabitová LAN. Dnes to napravíme s modelem Beelink GT1-A, který gigabit LAN disponuje a navíc i dalšími solidními parametry, stejně jako extra slevovým kupónem z e-shopu Gearbest.

Beelink GT1-A je výborně vybavený TV box s procesorem Amlogic S912, 3 GB DDR4 RAM, 32 GB vnitřní paměti, dual band Wi-Fi, zmíněnou gigabitovou LAN, dvojicí USB portů, HDMI, SPDIF, podporou kodeků H.265 a VP9, případně 4K rozlišení s HDR10. Má dokonce i oficiální certifikaci Google, což se hodí vzhledem k přibalenému dálkovému ovládání s hlasovými funkcemi. Jediným malým nedostatkem je pak starší Android 7.1, což ale u TV Boxu nevadí zdaleka tolik jako u telefonů.

A díky slevovému kupónu GBCNGT1-A si můžete TV box Beelink GT1-A pořídit na e-shopu Gearbest v akci jen za 69.99 dolarů, což rozhodně není zlé. Takže pokud nutně hledáte něco s gigabitovou sítí a slušnými parametry za dostupnou cenu, tak by se vám tento TV box mohl hodit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.