Ohodnoťte článek

Xiaomi čistička vody není něco, co by už společnost nevypustila na trh. První zařízení na filtraci vody uvedla už v roce 2015. Od té doby se čistička objevila ještě několikrát s drobnými aktualizacemi a vylepšeními. A dlužno dodat, že vždy se poměrně dobře prodávala. I letošní verze doznala mírné změny designu a dostala také speciální filtr.

Nová Xiaomi čistička má v podstatě stejnou konstrukci jako její starší sestry. Jak je už zvykem, lze ji ovládat pomocí mobilní aplikace a tentokrát nemá nádrž na vodu, je průtoková a přefiltruje 1,6 litru tekutiny za minutu. Tento systém má snížit sekundární znečištění vody, která by stála v nádržce. Je tu také inteligentní samočistící mechanismus, který zajišťuje čistotu vnitřních trubek.

Čistička má speciální vysokokapacitní pětistupňový filtrační systém s reverzní osmózou. Tím je zvýšena plocha membrán pro čištění až o 30%. Životnost tohoto filtru je až tři roky. Filtr dokáže z vody odstranit rez, těžké kovy, zbytkový chlór a další nečistoty. Přefiltrovaná voda je díky tomu bez zápachu a má i lepší chuť.

Cílem výrobce je snížit náklady na čistou pitnou vodu a zvýšit její dostupnost v místech, kde se bez vodních filtrů, nebo čističek neobejdou. Náklady na údržbu této čističky jsou totiž téměř nulové a filtr lze snadno vyměnit.V kampani je čistička nabízena za 2499 jüanů (373 dolary).

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.