Telefon Oppo Reno bude uveden zhruba za týden, ale jeho předběžné objednávky už jsou v běhu. Potenciální kupce tedy zajímá s jakým zařízením by mohli mít tu čest. Výrobce proto postupně zveřejňuje detailnější informace o přístroji a dnes jsou na síti k vidění první vzorky fotek, které byly nafoceny pomocí režimu SuperNight Scene.

Snímky byly údajně pořízeny v nočním Pekingu, Šanghaji a Hong Kongu. Dodejme, že kromě režimu pro noční focení je fotoaparát Oppo Reno vybaven 10× hybridním optickým zoomem, snímačem Sony IMX586 s rozlišením 48 MPix a také duálním OIS. Najdeme zde i podporu pro dlouhé expozice.

Fotky nejsou, bohužel, v plném rozlišení a některé jsou ořezané, ale i přesto vypadají působivě. Detaily se zdají být dobře prokreslené, šum je minimální a barvy jsou syté. Kromě fotek společnost zveřejnila také video, které poukazuje na funkci Reno Ultra Clear Night View 2.0. Jde o inovovanou funkci, kterou najdeme i u Oppo R17 Pro. Oppo Reno by tak mohl být pro fanoušky mobilního fotografování dobrým tipem.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.