Ohodnoťte článek

Telefon se čtyřmi snímači hlavního fotoaparátu není dnes už žádnou raritou. Na svém kontě takový přístroj mají například společnosti Huawei a Samsung. Je docela možné, že se na podobný kousek chystá i Motorola. Aspoň by to tak mohlo vypadat podle videa s renderovanými obrázky telefonu s velkým M na zadním panelu.

Video s rendery má na svědomí Steve H. McFly, známý spíš jako @OnLeaks. Takže se pojďme na neznámý telefon Motorola podívat zblízka. Čelní panel vypadá poměrně běžně. Rámečky jsou úzké a nad obrazovkou je kapkovitý výřez. Úhlopříčka by měla mít údajně 6,2 palce. V displeji by měl být uložen i snímač otisků.

Zajímavější je však zadní panel. Modul fotoaparátu se čtyřmi snímači je uspořádán do čtverce s obdélníkovým ohraničením, ve kterém je i notoricky známé logo společnosti. Vlevo od modulu je LED blesk. Rozlišení jednotlivých senzorů je zatím v utajení, ale podle všeho by patrně primární snímač měl mít 48 MPix. Stejným senzorem bude osazen i chystaný Motorola One Vision. Podle tipaře by mělo jít o letošní vlajkovou loď společnosti. Pokud je to pravda, tak je jisté, že o tomto telefonu ještě leccos uslyšíme.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.