A další akce na jednu z chytrých žárovek Yeelight z produkce Xiaomi, protože těch přece není nikdy dost. Ladění vlastní chytré domácnosti je momentálně jedním z populárních koníčků a začít se někde musí. K tomu jsou chytrá světla ideální díky své nenáročnosti a časem se třeba posunete i na pokročilejší součásti. Na e-shopu Tomtop jsou tyto žárovky Yeelight k dostání za velmi solidní cenu, tak proč si neudělat radost.

Chytrá žárovka Xiaomi Yeelight YLDP06YL je mezinárodní verzí, kterou připojíte pomocí 2.4 GHz Wi-Fi sítě a bude vesele spolupracovat s platformami jako je Amazon Alexa, Google Assistant, MIJIA nebo Tasker. Nabídnout může 16 milionů RGB barev, nastavitelný jas s maximem 800 lumenů, teplotu barev v rozmezí 1700k-6500k, hlasové ovládání, 21 malých LED, ovládání pomocí mobilní aplikace nebo dokonce blikání v rytmu hudby. Není toho za tu cenu opravdu málo.

V nabídce bleskových prodejů na e-shopu Tomtop je pak chytrá žárovka Xiaomi Yeelight k mání jen za 17.99 dolarů s paticí E27, případně si pak můžete připlatit na 22.99 dolarů za patici E26. Doprava je samozřejmě zdarma a celá nabídka platí až do konce dubna.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.