Mi Fan festival je každoroční oslava značky Xiaomi, ke které se samozřejmě milerádo připojí i osazenstvo rozličných e-shopů a prodejců. Přece jen patří produkty této značky k těm nejlépe prodávaným a tak se každá slevová akce hodí, protože urvat některý z jejich telefonů je cílem každého fanouška. Takže co pro nás mají na Gearbestu připraveno letos ?

Samozřejmě největší pozornost bude zaměřena na telefony, protože jako hlavní tahák jsou v nabídce zbrusu nové vlajkové lodě Xiaomi Mi 9 v Global verzi. Varianta se 6 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti přijde na hezkých 489.99 dolarů, ale pravděpodobně se vyplatí si lehce připlatit a vzít hned 128 GB verzi za 499.99 dolarů. A pokud hodláte šetřit, tak co třeba takové Xiaomi Mi Play v Global verzi jen za 149.99 dolarů ? Nabídka je kusově omezena, ale zatím jich tam visí k utrhnutí poměrně hodně.

Mi Fan festival se ale neomezuje pouze na telefony a nabídka zahrnuje v podstatě veškeré kategorie produktů Xiaomi, včetně některých lehce obskurních zařízení do domácnosti nebo auta. Takže pokud máte v merku něco konkrétního pod hlavičkou Xiaomi, tak se vyplatí prověřit, zda se třeba právě tento kousek nenachází v momentálních slevách. Tak šťastný lov !

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.