Ohodnoťte článek

Jaro je tu a mnozí z nás chtějí po zimě shodit pár kil. K sledování spálených kalorií mohou dobře posloužit chytré sportovní hodinky. Zvlášť když se dají spárovat s telefonem a mají i nějakou tu funkci navíc. K takovým patří i hodinky Lokmat MK18, které jsou navíc nyní nabízeny za dobrou cenu se slevovým kupónem k tomu.

Hodinky mají poměrně klasický vzhled s kruhovým 1,1 palcovým LCD displejem. Tělo je vyrobeno z oceli, řemínek pak z TPU plastu. Lokmat MK18 mají také, alespoň podle výrobce, certifikaci 5ATM. Jejich ovládáni je velmi jednoduché, slouží k němu pouze jedno tlačítko.

S telefonem je lze spárovat skrze Bluetooth 4.0 a jako u všech podobných chytrých hodinek zde najdeme sadu funkcí jako je krokoměr, sledování spálených kalorií, různé notifikace, budík, stopky, vzdálené ovládání kamery, kalendář a mnohé další.

Sportovní hodinky Lokmat MK18 jsou aktuálně na e-shopu Cafago nabízeny za 19,99 euro. Při použití slevového kupónu ve tvaru CC3656 se cena sníží na 16,44 euro. Kupón je platný do konce tohoto měsíce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.