Chystaný telefon Asus ZenFone 6 by měl debutovat 16. května/mája. Má za sebou už potřebnou Wi-Fi certifikaci a nově se proběhl i Geekbench testy. Ty potvrdily procesor Snapdragon 855 a 6 GB RAM. Hned na začátku si řekněme, že výsledky testů odpovídají této konfiguraci.

Ve výpisu Geekbench figuruje s kódovým označením ASUS ASUS_I01WD a běží na systému Android Pie. A pokud se podíváme na konkrétní výsledky, tak v single-core testu dosáhl Asus ZenFone 6 na 3527 bodů a skóre z více jádrového testu je 11190 bodů.

 

Je ale pravděpodobné, že telefon bude uveden ve více verzích, které se od sebe budou lišit kapacitou pamětí, případně designem displeje s různými výřezy. Dokonce se mluví i o vysouvací selfie kameře. A podle všeho se můžeme připravit také na zadní fotoaparát se třemi snímači. Do uvedení telefonu zbývá stále ještě dost času, takže můžeme očekávat další informace o parametrech.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.