Společnost Xiaomi občas spolupracuje s jinými společnostmi na vydání telefonů v limitovaných edicích. Není tedy divu, že do podobné akce se pouští i sub-značka Xiaomi Redmi a uzavírá partnerství s Marvel Studios.

Značka to oznámila na Weibo a v rámci tohoto partnerství by zřejmě měla vzniknout limitovaná edice na podporu filmu Avenger: Endgame. Ovšem jaký produkt Redmi bude podporovat tento film není jasné. Pokud bychom se však podívali na to, co Redmi za dobu své samostatné existence vydala, tipli bychom, že ideálním přístrojem pro podporu filmu by mohl být Xiaomi Redmi Note 7 Pro.

Marvel dříve spolupracoval s OnePlus a vznikla z toho limitovaná edice OnePlus 6 Avengers Edition. Parametry telefonu byly v tomto případě stejné jako u běžné verze, lehce pozměněn byl design a do balení byly přidány speciální doplňky. Podobně by tomu mohlo být i u Redmi.

Jde však jen o spekulace, značka dosud nepotvrdila na čem budou s Marvel spolupracovat a kdy bychom mohli vidět výsledek. Když se bude opakovat stejný scénář jako u partnerství s OnePlus a víme, že film by se měl začít promítat 26. dubna/apríla, start Redmi zařízení by měl proběhnout zhruba ve stejné době.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.