O telefonu Motorola One Vision se mluví už nějaký ten čas a díky tomu, že má Wi-Fi certifikaci a prošla testy Geekbench by mohla být připravena na oficiální uvedení. Tomu by mohla nasvědčovat i skutečnost, že se telefon objevil i na seznamu podpory Google ARCore.

Dokonce to vypadá, že Motorola One Vision bude skutečně prodejní název přístroje, ale v některých zemích půjde do prodeje jako Moto P40. Google výpis neodhaluje žádné nové parametry, o kterých bychom zatím nevěděli. Jde v podstatě jen o seznam přístrojů, které dostanou podporu platformy ARCore.

Co tedy o telefonu víme? Použitým procesorem by měl být Exynos 9610 z dílen Samsung. Doplní jej 3/4 GB RAM a až 128 GB interní paměti. Jak je zřejmé z názvu, telefon poběží na čistém Androidu One založeném na Android Pie. 6,2 palcový displej bude mít FullHD+ rozlišení a poměr stran 21:9. Baterie by měla mít kapacitu 3500 mAh.

Určitou zajímavostí je, že by mělo jít o první Motorola telefon, který dostane u hlavního fotoaparátu snímač s rozlišením 48 Mpix ve spojení s 12 MPix sekundárním senzorem. Konkrétní termín představení však zatím oznámen nebyl.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.