Herní telefon Xiaomi Black Shark 2 byl oficiálně představen zhruba v polovině tohoto měsíce. Prodával se ovšem jen na čínském trhu. To se však nyní mění a telefon míří i do Evropy. K dispozici je přímo na oficiálních stránkách Black Shark.

Pro ty z vás, kteří byste si jej chtěli pořídit za evropské ceny, tu máme jejich shrnutí. Takže za verzi s 8 GB RAM a 128 GB interní paměti zaplatíte 549 euro nebo 479 liber. A pokud chcete verzi s 12 GB RAM a 256 GB vnitřního úložiště musíte sáhnout hlouběji do peněženky a připravit si 649 euro nebo 559 liber.

Společnost se pro prodeje v Evropě rozhodla zejména proto, že segment mobilních her má v současnosti více příznivců, než hraní her na konzolích nebo na počítačích. A jak známo, železo se má kout dokud je žhavé. Jestli však tento trend má větší budoucnost a nejde jen o módní záležitost ukáže až čas.

Pokud se tedy chystáte na nákup Xiaomi Black Shark 2 vězte, že telefon má 6,39 palcový HDR AMOLED displej s rozlišením 2340×1080 pixelů. Dále dva reproduktory a procesor Snapdragon 855. Baterie má kapacitu 4000 mAh s rychlým 27 W nabíjením. Na zadním panelu je fotoaparát se snímači 48 MPix a 12 MPix, selfie kamera má rozlišení 20 MPix.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.