Na trhu existuje nepřeberně typů sluchátek od milionu značek, ale co když vám nevyhovují ani špunty do uší, mušle na uších nebo plná sluchátka přes uši ? Řešení samozřejmě existuje a jmenuje se technologie „Bone conduction“, tedy vedení zvuku kostí. A na jedna taková sluchátka Alfawise J20 pro vás dnes máme slevový kupón z nabídky e-shopu Gearbest.

Sluchátka Alfawise J20 se dostanou pouze do blízkosti uší, když se nasadí na spánkovou kost a o vše ostatní se postará vedení zvuku kostí pomocí zvukových vln přímo do vnitřního ucha. K tomu jsou vybaveny pokročilým čipem Qualcomm QCC3003 Master IC a připojení ke zdroji hudby pak zabezpečí bezdrátově moderní Bluetooth 5.0. Sluchátka jsou velmi lehká s paměťovou ohebnou konstrukcí z titanové slitiny a mohou se pochlubit voděodolnou certifikací IP56 nebo technologií vyrušení okolních ruchů. Ovládání je pomocí jediného tlačítka a baterie slibuje výdrž až 5 hodin, přičemž disponuje rychlo-nabíjením, za pouhých 10 minut nabijete dostatek na hodinu hudby.

V nabídce bleskových prodejů e-shopu Gearbest pak jsou sluchátka Alfawise J20 momentálně k mání za slušných 31.99 dolarů, ale každý den je 5 kusů k dostání za polovic (tedy konkrétně 15.99 dolarů) se slevovým kupónem GBALFJ20CP. Tak zkuste štěstí, třeba budete vyvolenými právě Vy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.