I když v oblasti domácího úklidu momentálně pro technologické nadšence dominují robotické modely, tak se přece (zatím) nehodí úplně na vše a klasický ruční manuální kousek je také nutný. A my pro vás máme výborný model ručního vysavače Xiaomi Deerma, který je navíc k mání ještě levněji z e-shopu Cafago díky našemu exkluzivnímu slevovému kupónu.

Xiaomi Deerma je ruční tyčový vysavač vážící zhruba 2 kg, který se může pochlubit dvojitým cirkulačním systémem, výkonem až 600W a silným sacím výkonem 14000Pa. Nádobka na odpad má kapacitu 0,8 litru a je vybavena hned čtveřicí filtrů včetně H10 HEPA.  V balení je také i trojice dalších nástavců a kartáčů, včetně multifunkčního elektrostatického, který si jednoduše poradí i s vlasy nebo zvířecími chlupy třeba na gauči.  Takže univerzálnosti tohoto kousku se opravdu meze nekladou.

A tento šikovný ruční vysavač Xiaomi Deerma momentálně najdete v nabídce e-shopu Cafago jen za 79.10 euro, tedy pokud využijete náš slevový kupón CC108. Nabídka platí až do 31. dubna a za zmínku stoji určitě i doprava, protože i když je vysavač skladem v čínském skladu, tak obchod garantuje dopravu bez celních a daňových doplatků.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.