Možná si vzpomenete jak společnost Lenovo „vyhrožovala“, že na letošním MWC uvede svůj chystaný telefon Lenovo Z6 Pro. Ještě krátce před veletrhem o přístroji hovořila v superlativech, ale ve finále na jeho představení nedošlo.

Zástupci Lenovo pouze odhalili některé z jeho parametrů, kterými by měla být podpora 5G sítí a s tím související HyperVision kamera. Termín, kdy by měl Lenovo Z6 Pro spatřit světlo světa, byl odhadován na červen/jún. Ovšem nyní přichází malé překvapení, protože šéf Lenovo, Chang Cheng na Weibo hlásí, že telefon představí už zítra, tedy 27. března/marca v Číně.

Kromě teaseru, který uvádí jen název přístroje a nápis „Hyper Video“, nejsou známy žádné další podrobnosti. Tím by se snad jen potvrdilo to, co bylo řečeno na MWC. Telefon by měl být vybaven novou technologií pro rychlejší nahrávání a přenos videa a dost možná by měl mít i fotografický snímač s vysokým rozlišením. Je však pravděpodobné, že zítra bude představena verze 4G a podpory 5G se pak následně dočkáme až v létě.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.