Jaro je už definitivně tu a tak nastal čas pomalu probudit své létací miláčky ze zimního spánku, protože už vám nebudou mrznout za letu. Sehnat slušný dron za minimální cenu je dnes díky kvantům čínských modelů opravdu otázkou okamžiku a my pro vás dnes máme další zajímavý model v akční slevě. Jedná se o GoolRC T908W z nabídky e-shopu Tomtop a cena je opravdu více než solidní.

Dron GoolRC T908W je navíc u funkční skládačkou, takže není problém ho rozebrat na samostatné díly kvůli přepravě a skladnosti. Design je poměrně futuristický a vrtulky jsou hned z výroby chráněny „klecovitými“ kryty. Díky vestavěnému 6-osému gyroskopu zvládá dron i headless mód a stejně tak drží výšku pro lepší snímky z integrované kamerky. Ta je sice jen 0,3 Mpix, ale pro základní video postačí. 750 mAh baterie by měla vystačit pro zhruba 8 minut letu a v balení je i 2.4 GHz dálkové ovládání s páčkami a klipem k uchycení telefonu. Samozřejmostí je FPV přenos živého videa pomocí Wi-Fi a začátečníky potěší vzlet/přistání pomocí jednoho tlačítka a automatický návrat.

V bleskových prodejích na e-shopu Tomtop je pak dron GoolRC 908W k mání momentálně jen za 20.99 dolarů, takže se vejdete i do limitu nulového cla a dovozních daní. Zásoby jsou poměrně limitované a rychle ubývají, takže pokud toužíte po solidním dronu pro začátečníky za levno, tak si pospěšte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.