Na veletrhu MWC 2019 v Barceloně jsme se sice nedočkali oficiálního představení OnePlus 7, ale to upřímně čekal jen ten největší optimista. To však samozřejmě neznamená, že tento telefon už není na cestě a první odhady tipují na vydání někdy v průběhu května. Na internetu se nedávno objevil i velmi zajímavý snímek údajného prototypu OP7 s vysouvacím modulem selfie fotoaparátu, který však většina zasvěcených odbyla jako pouhý fanouškovský výtvor. Co když však na něm bylo něco pravdy ?

Objevil se totiž i další snímeček, tentokráte zadní strany údajného telefonu a i na něm je zachycen vysouvací modul selfie fotoaparátu ve zcela stejném umístění jako předtím. Dále pak trojice vertikálně uspořádaných zadních fotoaparátů na ose telefonu a poměrně netradiční barevné kombinace zadního panelu. Celý design evokuje linie a vzhled některých Samsungů a osobně bych se poměrně divil hlavně právě uvedené barevné kombinaci, která se vymyká všemu co jsme od OnePlus měli možnost vidět v minulosti. Takže opět berte snímek s velkou rezervou.

Internetem už proběhy i odhalené specifikace OnePlus 7, o kterých se také nedá říct zda jsou přesné, ale na první pohled vypadají poměrně uvěřitelně. Zmiňují 6,5-palcový AMOLED displej s FullHD+ rozlišením, procesor Snapdragon 855 bez 5G modulu, zadní trojitý fotoaparát se 40 Mpix + 20 Mpix +5 Mpix senzory, 16 Mpix selfie kamerku, 8GB/12GB RAM, 128GB/256GB vnitřní paměti, 4000 mAh kapacitu baterie s podporou 44W rychlo-nabíjení a systém Android 9 Pie. No uvidíme.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.