Znáte levné čínské drony se základní výbavou za pár šupů ? Výborně, tak o těch dnes mluvit nebudeme, protože pro vás máme jeden pořádný kousek s výbornými specifikacemi a za ještě lepší cenu, kterou pro jistotu vyšperkujeme ještě extra slevovým kupónem. Takže se pojďme na dron JJRC X3P z e-shopu Gearbest podívat trošku podrobněji, aby bylo jasné jestli za to opravdu stojí.

Dron JJRC X3P určitě nepatří mezi kapesní nebo skládací modely, ale s rozměry 40x40x7.5 cm nejde ani o žádné přerostlé monstrum. Jedná se samozřejmě o FPV dron s přenosem video signálu v reálném čase a podvěšená FullHD kamera zvládne i 90° rotaci. Dron je vybaven 6-osým gyroskopem, výškoměrem a GPS čipem, takže zvládne pokročilé funkce jako držení hladiny letu, automatické sledování cíle, let pomocí přednastavených bodů na mapě, automatický návrat při nízké baterii nebo kroužení kolem cíle. A protože je v balení i ovládací konzole s joysticky a klipem na telefon, tak to půjde jedna báseň. Navíc 2000 mAh baterie slibuje zhruba 16-18 minut letu, což je také nad tržním průměrem.

A díky našemu slevovému kupónu GBJJRCX3P se nejedná ani o žádný fatální útok na vaši peněženku, protože si jeho využitím můžete pořídit skvěle vybavený dron JJRC X3P jen za 139.99 dolarů. A troufám si odhadnout, že za tyto peníze jde o jeden z nejlepších kousků na trhu.