Skoro každý z nadšenců do moderních technologií (což je asi většina našich čtenářů) se určitě minimálně zamyslel nad pořízením nějaké té 3D tiskárny, protože možnosti jejího využití jsou poměrně široké i pro nás méně kreativní jedince. Od malých doplňků pro domácnost, přes tisk různých hobby maličkostí až po některé pokročilejší projekty. A proč si tak nevyzkoušet velmi dostupný kousek v podobě modelu Anet A2, navíc se slevovým kupónem z e-shopu Cafago.

Anet A2 je 3D tiskárna vhodná i pro začátečníky, i když samozřejmě dorazí nesestavená a je nutné ji zkompletovat. To by však měla být otázka chvíle a poměrně nízké náročnosti. Tiskárna samotná je pak sestavena z velmi kvalitních součástek, rám už je plně kovový z hliníkové slitiny Výrobní plocha je pak slušně velká s rozměry 220 x 220 x 220 mm a díky 0.1 mm přesnosti tisku, 12864 LCD obrazovce a podpoře tisku z microSD karet je i komfort ovládání zaručen. Krmit pak Anet A2 můžete celou řadou materiálů, podporovány jsou ABS/PLA/TPU/HIPS/Nylon/dřevo a další. Navíc dostanete do začátku hned v balení 10m bílé tiskové struny.

A na e-shopu Cafago je momentálně 3D tiskárna Anet A2 k dostání jen za 136.24 euro, tedy pokud k jejímu pořízení využijete slevový kupón CC085, který platí až do 31.dubna. Bonusem je pak dodávka z německého skladu, takže kompletně odpadnou problémy s daňovými nebo celními doplatky.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.