Sehnat extrémně levný čínský TV box s pokročilými funkcemi dnes není opravdu žádné velké umění, ale většina modelů má vždy nějakou tu mušku, nemluvě třeba o chybějící Google certifikaci. To sice v drtivé většině ničemu extra nevadí, ale pro fajnšmekry a pokročilé uživatele to přece jen něco znamená. A dnes pro vás jeden takový TV box s oficiální Google certifikací máme v podobě modelu MECOOL KM3 a dokonce je přímo ve slevě v bleskových prodejích na e-shopu Gearbest.

MECOOL KM3 kvalitní výbavou rozhodně nešetří a může nabídnout třeba velmi výkonný procesor Amlogic S905X2 spolu s grafikou Mali-G31MP2, 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti. Dočkáme se i dual-band Wi-Fi 2T2R, Bluetooth 4.1, USB 3.0 portu nebo systému Android 9 Pie a samozřejmostí je plná podpora 4K rozlišení s HDR a kodeku H.265. Bohužel se však opět zapomnělo na gigabitový ethernet a jde znovu jen o 100M. Naopak díky Google certifikaci je podporován Google Cast, celý systém chytré domácnosti Google Home a přibalené dálkové ovládání umožňuje hlasové ovládání a vyhledávání.

V bleskových prodejích na e-shopu Gearbest je momentálně TV box MECOOL KM3 za velmi solidní cenu, ale my pro vás máme ještě další extra slevový kupón GBCNMEKM3, který cenu srazí až na finálních 73.99 dolarů. Takže pokud hledáte výborně vybavený TV box s oficiální Google certifikací a hlasovým ovládáním, tak tenhle kousek je přesně pro vás.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.