Jaro už nám konečně naplno klepe na dveře, takže je ideální čas se mrknout co pro nás nachystali čínští čerchmanti v oboru jarních slevových akcí. Jednou takovou je například skromně nazvaná March Mega Sale obchodu Geekmaxi, kde slevovými kupóny opravdu nešetří a nabídnou hned zgruntu jeden 20 % plošný MZU9CL16 na všechny nově příchozí produkty. Našince pak jistě potěší i fakt, že většina věcí z tohoto obchodu je expedována z německého skladu a odpadají tak celní a daňové obstrukce.

Ale samozřejmě dojde i na samostatné kupóny, takže se na ty nejzajímavější pojďme podívat. Za zmínku určitě stojí robotický vysavač Xiaomi Xiaowa E35 v EU verzi, kterému můžete s klidným svědomím přenechat základní úklid vašeho obydlí. Zvládne vysát, vytřít, do nábytku nenarazí a sám se i dobije. Se silným sacím výkonem 2000Pa, velkou prachovou 640 ml nádobkou a 5200 mAh kapacitou baterie nabídne velmi solidní specifikace za rozumnou cenu. K mání je až do 30. dubna se slevovým kupónem U6urJWch jen za 274,99 €.

A je z čeho vybírat i pokud třeba sháníte telefon, protože třeba takový starý dobrý Xiaomi Mi A2 v Globální verzi a nejvyšší konfiguraci se 6 GB RAM a 128 GB vnitřní paměti je k dostání až do 30.dubna jen za 219.99 € díky slevovému kupónu BdWTdduq. Specifikace by správní fanoušci měli být schopni odrecitovat o půlnoci hned po probuzení, jako je procesor Snapdragon 660, 20 Mpix + 12 Mpix zadní fotoaparát s AI, 20 Mpix selfie kamerka nebo čistý systém Android 8.1 Oreo programu Android One.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.