Ohodnoťte článek

Před pár dny prošel telefon Motorola One Vision testy Geekbench. Ty odhalily, že přístroj pohání procesor Exynos 9610. A je tu i velký předpoklad, že za tímto záhadným názvem se skrývá Motorola P40. To se následně i potvrdilo a podle posledních informací bude mít tento telefon tři verze.

Jedna z verzí navíc právě dostala Wi-Fi certifikaci, takže je možné, že uvedení je na dostřel. V certifikačním výpisu najdeme konkrétně model s kódovým označením XT1970-1, který poběží na systému Android Pie a bude podporovat frekvence 2,4 GHz a 5 GHz. Bude mít také Wi-Fi a/b/g/n/ac, Wi-Fi 6 chybí.

Dále se očekává, že telefon bude osazen již zmíněným čipsetem Exynos 9610, bude mít displej s „dírou“ pro selfie kameru a poměr stran 21:9. Zadní fotoaparát by měl být duální s primárním 48 MPix snímačem a funkcemi „Long Exposure“ a „Video 3D HDR“. Baterie by měla mít kapacitu 3500 mAh. V Latinské Americe a Indii by se měl prodávat jako Motorola One Vision, na ostatních trzích jako Motorola P40.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.