Novinkové modelu značky Oukitel jsme se dočkali už na začátku března a super levný Oukitel C13 Pro už na první pohled vypadá jako věrná kopie designu iPhone XR s masivním vykousnutím displeje. Kopírována samozřejmě ale nebude cena, protože tento kousek pořídíte jen za zlomek ceny jablečného produktu. A cena je momentálně dokonce ještě lákavější, protože si telefon našel cestu do bleskových prodejů e-shopu Banggood.

Specifikace telefonu také nejsou úplně k zahození, navíc je Oukitel C13 Pro také i fešák na pohled s dvojitě zakřiveným designem skleněných zad a slušivé černé nebo zlaté verzi. Co se týče hardwarového vybavení, tak pak může nabídnout 6,18-palcový displej krytých ochranným sklem Asahi glass, quad-core procesor MT6739, 2 GB RAM, 16 GB vnitřní paměti, 3000 mAh kapacitu baterie, 8 Mpix + 2 Mpix duální zadní fotoaparát s LED bleskem, 5 Mpix selfie kamerku, čtečku otisků prstů, Face Unlock, dual SIM sloty + samostatný microSD slot nebo systém Android 9 Pie.

Bleskové prodeje na e-shopu Banggood začínají pravě dnes, potrvají až do 27. března a Oukitel C13 Pro si v nich budete moci pořídit jen za 69.99 dolarů, tedy pokud stihnete vyfouknout jeden z 500 dostupných kousků. Takže pokud toužíte po levném telefonu za opravdu velmi slušné peníze, tak je tu jen pro vás. Více informací o něm najdete samozřejmě na oficiálních stránkách.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.