Chytré osvětlení řady Yeelight od Xiaomi není na našich stránkách žádnou novinkou a už jsme se setkali s hezkou řádkou stropních nebo nočních lampiček pod touto hlavičkou. Dnes ale máme něco speciálního a také levného, protože se sice jedná o osvětlovací prvek, ale o poněkud nestandardní. Už jste ostatně slyšeli o chytrém svítícím pásu Xiaomi Yeelight YLOT01YL ? Pokud ne, tak se aspoň poučíte stejně jako my a navíc je v akci na e-shopu Tomtop.

Stejně jako kompletně celá řada Yeelight je i tento chytrý svítící pás vybaven Wi-Fi připojením k ovládání pomocí telefonní aplikace a pro mnohé se hodí i podpora platforem jako je Amazon Alexa, Google Assistant nebo MIJIA ke hlasovému ovládání a další. V metrovém pásu je celkem 24 LED žárovek, které jdou nasvítit odstíny 16 milionů barev a vhodně tak navodit tu správnou atmosféru. Není také problém zapojit několik pásů do sebe, podporováno je až 8 metrů dohromady.

A na e-shopu Tomtop je chytrý pás Xiaomi Yeelight YLOT01YL v metrovém provedení momentálně v bleskových prodejích jen za 8.99 dolarů, takže chytré osvětlení k experimentům opravdu nikdy nebylo levnější. Tak se na něj mrkněte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.