Xiaomi je svými náramky Mi Band pověstná. Jejich nositelnosti jdou skvěle na odbyt a jen loňského modelu Band 3 se prodalo od jeho vydání do listopadu/novembra 2018 více než 10 milionů kusů. Xiaomi je také největším výrobcem nositelností v Číně a světovou dvojkou v tomto segmentu. Není tedy divu, že padají dotazy, kdy bude vydán Xiaomi Mi Band 4.

Náramky jsou produkovány pod sub-značkou Huami, která minulý týden uspořádala konferenci, na které seznámila odbornou veřejnost se svými loňskými prodejními výsledky.

Na této konferenci také padl dotaz, kdy bude uveden pokračovatel Band 3. Finanční ředitel Huami, David Cui potvrdil, že Xiaomi Mi Band 4 určitě bude a bude uveden v tomto roce. K tomu, co bychom od chystaného náramku mohli očekávat uvedl: „Každá generace náramku nás naučí něco nového a následující generace tak může být lepší, než ta předchozí.“.

Co konkrétně nabídne čtvrtá generace náramku tedy zatím nevíme. Ale podle ohlasů fanoušků by to mohl být větší displej s lepší haptickou odezvou, vestavěný modul GPS a drtivá většina by také uvítala NFC. Co byste od nového Xiaomi náramku očekávali vy? Komentáře pod článkem jsou vám k dispozici.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.