Paměťové karty jsou tu stále s námi a věrně slouží nejen majitelům mobilních telefonů, většinou jako skladiště archivních fotografií, hudby nebo videí. Občas ale potřebujete rychle přenést data z této paměťové karty do jiného přístroje a jako nejpohodlnější prostředek se nabízí některý z modelů čteček. A jeden takový pro vás máme ve slevě z e-shopu Gearbest i dnes, konkrétně pak univerzální Gocomma 4-v-1.

Univerzální čtečka paměťových karet Gocomma 4-v-1 je totiž takovým švýcarským nožíkem v této kategorii, protože je vybavena kromě microSD slotu také micro-USB, USB Type-C a Lightning konektory. Slušno podotknout, že USB jsou 3.0, takže rychlost bude velmi solidní. Nic tak nebrání přenosu dat nezávisle na tom, kterou platformou či zařízením oplýváte. Čtečka je sympaticky kompaktní a lehká, takže není problém ji mít pro jistotu vždy s sebou, k tomu má ostatně i očko na zavěšení na svazek klíčů.

V bleskových prodejích na e-shopu Gearbest pak najdete tuto univerzální čtečku paměťových karet Gocomma 4-v-1 ve stříbrné USB 3.0 verzi jen za 9.59 dolarů. Pokud někdy bojujete s transfery dat z microSD karet, tak by se vám určitě mohla hodit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.