Právě dnes oznámil Lu Weibing, viceprezident Xiaomi Group a generální ředitel značky Redmi, že Redmi Note 7 Pro odstartovalo své předprodeje v 10:00 a začalo se prodávat za cenu 1599 jüanů (238 dolarů). Jedním z hlavních taháků Note 7 Pro je jeho 48MP kamera Sony IMX586. Podle Xiaomi, toto zařízení a Xiaomi Mi 9 přichází se stejným algoritmem jménem Super Night Scene. Jednoduše stiskněte tlačítko spouště a fotoaparát automaticky pořídí více snímků ve vysoké kvalitě. Fotoaparát podporuje také režim s vysokou citlivostí, který kombinuje 4 pixely do jednoho velkého 1,6 μm pixelu a výstupem je 12MP vysoce kvalitní obraz noční scény.

Co se týče ostatních specifikací, má tento smartphone 6,3-palcový displej s rozlišením 2340 × 1080. Pod kapotou mu tiká chipset Qualcomm Snapdragon 675 doplněný 6 GB paměti RAM a 128 GB úložného prostoru. Má také přední čelní 13MP fotoaparát a baterii o kapacitě 4000 mAh.

Nově má Redmi Note 7 Pro 18-měsíční záruku přímo od výrobce. A k tomu všemu dostal telefon do vínku speciální hydrofobní nano-vrstvu P2i, která sice nezaručí plnou voděodolnost nebo prachu-odolnost podle IPxx certifikace, ale znamená to odolnost proti náhodnému polití, kapkám a podobně. Samozřejmě jde také o výbornou ochranu před otravnými šmouhami a otisky.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.