Pro kreativní duše mezi námi nejsou v nabídce čínských obchodů jen 3D tiskárny a podobné kousky, ale i taková gravírovačka se hodí na lecjaká kouzla. Gravírování (tedy ozdobné rytí) je dnes jednoduše dostupné i v domácích podmínkách a my pro vás právě jednu takovou laserovou gravírovačku máme z nabídky bleskových prodejů e-shopu Tomtop. Konkrétně se jedná o model KKMoon Automatic K5, tak se na něj pojďme mrknout trošku podrobněji.

KKMoon Automatic K5 je laserová gravírovačka velmi kompaktních rozměrů a jedná se o vylepšený model pro rok 2018. Díky tomu nabídne mnohem výkonnější 3000 mW laser, který zvládne pracovat na jeden zátah až 10 hodin. Pracovní plocha na gravírování samotné je pak 80 x 80 mm a k dispozici je i specializovaný software pro váš počítač, který ideálně nakrmíte bitmapovými obrázky v maximálním rozlišení 1070 x 1070 pixelů. Podporovaných materiálů je celá řada včetně dřeva, plastu, gumy, kůže, tištěných spojů nebo papíru, takže fantazii se opravdu meze nekladou.

A podobná malá šikovná domácí laserová gravírovačka není ani ničím extrémně drahým, protože ji momentálně v bleskových prodejích an e-shopu Tomtop najdete jen za $108.99 dolarů. A pokud přece jen toužíte po něčem sofistikovanějším, tak se určitě na Tomtopu zastavte i pro něco jiného, protože právě také probíhají speciální slevové akce na 3D tiskárny.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.