Ohodnoťte článek

Společnost Google nás ani letos neochudí o svou řadu nových telefonů Pixel, o kterých se už, možná předčasně, začíná spekulovat. Uvedení telefonů Google Pixel 4 a 4 XL bychom se totiž měli dočkat až v druhé polovině letošního roku, jak bývá už tradičně u Google zvykem.

Každopádně běží fámy o tom, že u letošní řady Google Pixel 4 společnost poprvé použije duální nastavení fotoaparátu a neměla by údajně chybět ani „díra“ v displeji pro uložení selfie kamery. Rámečky by měly být super tenké. A, samozřejmě, poběží na Android Q. Tyto informace už zavdaly důvod pro vytvoření designového konceptu telefonů Google.

Po pravdě řečeno, vzhled obou přístrojů se nijak zvlášť neuchyluje od linie, kterou u Pixelů známe už z minula. Opět můžeme vidět zadní panel, který je z části lesklý a z části matný. Na renderech je bílá barva telefonů doplněna černým rámečkem a na boku je zelené fyzické tlačítko. Největší z nich, tedy zřejmě Google Pixel 4 XL, má zadní duální fotoaparát a stejně tak i přední kameru.

Google Pixel 4

Ovšem musíme vzít v potaz, že jde jen o koncept a do října/októbra, kdy společnost Google své Pixely zpravidla vydává, je ještě fůra času. Navíc se očekává, že ještě před jejich příchodem by se měly objevit Pixely řady 3a, které by měly spadat do střední třídy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.