Chytré náramky si už dávno našly svoji cestu na naše zápěstí a trhu dominují kousky řady Xiaomi Mi Band, ale k dostání jsou i další zajímavé modely. Jedním z nich je například Honor Band 4 Running Edition, který je, jak už ostatně vyplývá z názvu zaměřen na běžce. A my pro vás na tento náramek dnes máme zajímavou slevovou akci přímo z prodejního portálu Ebay.

Honor Band 4 Running Edition může nabídnout 0,5-palcový monochromatický OLED dotykový displej pro zobrazení základních informací, ale pro plnou funkčnost je samozřejmě po připojení pomocí Bluetooth 4.2 na telefonu k dispozici aplikace Huawei Health. Přítomen je totiž kromě klasického krokoměru i 6-osý senzor, který sleduje spoustu parametrů spojených s během jako je náklon nohy, správné došlápnutí, tempo běhu a další. Jen ho musíte připnout na botu samotnou a ne na zápěstí, naštěstí je k tomu také uzpůsoben. Díky 77 mAh baterii také něco vydrží a nebojí se díky 5ATM odolnosti ani vody.

V akci na Ebay pak Honor Band 4 Running Edition najdete v červené nebo zelené barevné variantě momentálně jen za hezkých 16.52 euro. Takže pokud patříte k aktivním běžeckým nadšencům, tak by vám tenhle kousek rozhodně neměl utéct.