S tím jak je na raketovém vzestupu popularita bezdrátového nabíjení a stále více mobilních výrobců se k němu přiklání, tak vzrůstá logicky i poptávka po bezdrátových nabíječkách. A když tento hlad zkombinujete s konstantní oblíbeností powerbank, tak máme integrací těchto dvou kategorií ideální produkt. A tím je přesně bezdrátová powerbanka Xiaomi SOLOVE, která je momentálně k dostání na Ebayi za velmi zajímavou cenu.

Xiaomi SOLOVE je powerbanka poměrně kompaktních rozměrů se 234 g váhy a podařilo se do ní napěchovat 10.000 mAh kapacitu. Podporuje pak 10W bezdrátové indukční nabíjení standardu Qi a díky dalším dvěma USB portům můžete nabíjet teoreticky až 3 telefony najednou. Powerbanka je z ABS+PC materiálů a samozřejmě je vybavena plnou sadou bezpečnostních funkcí a prvků proti přehřátí, zkratům a podobně. A na Ebayi je momentálně k nalezení jen za 23.99 euro.

A když už tak brousíme kolem produktů z Ebay, tak určitě stojí za zmínku i šikovná malá bezdrátová sluchátka i11s TWS. Ta podporují připojení pomocí Bluetooth 5.0 a protože jde o TWS (True Wireless) tak je můžete používat buď v páru, nebo ji jednotlivě. Nabídnou pak třeba vestavěný HD mikrofon s potlačením šumu, 45 mAh baterii slibující až 2 hodiny výdrže, multifunkční tlačítko na jednoduché ovládání a samozřejmě i kvalitní zvukový přednes. V balení je i kompaktní nabíjecí box a celá sranda vyjde jen na 8.99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.