V Číně si evidentně myslí, že se asi u nás zajímáme jen o párty a zábavu, přičemž má každý z nás doma vlastní mini pódium s reflektory, mikrofony a dalšími „cingrlátky“. Alespoň tomu nasvědčuje další speciální kupón pro naše čtenáře zaslaný e-shopem Cafago, protože jsme se opět dočkali jednoho stage reflektoru Lixada DMX-512, tentokráte jednotlivého a hezky barevného.

Reflektor Lixada DMX-512 je profesionální kousek se vším všudy, použitelný do všemožných produkcí, DJ show nebo velmi opulentních domácích večírků. 10W LED reflektor zvládne plných osm barev a samozřejmě není problém ho nastavit aby reagoval na rytmus hudby, případně předvedl další škálu světelné show, ze které vás stoprocentně rozbolí hlava. Reflektor je také vybaven motorkem UTMOTOR pro tiché a bleskurychlé otáčení a díky kovové konstrukci také něco vydrží.

A pokud si bez něčeho podobného nedokážete představit život, tak je dnes váš šťastný den. V nabídce e-shopu Cafago se totiž s tímto kouskem setkáte s malou pomocí slevového kupónu CC686 jen za 65.95 euro a dodávka je realizována až do 31.dubna z německého skladu, takže se nemusíte bát ani daňových či celních doplatků.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.