Telefony se 48 Mpix fotoaparáty se nám začínají rozrůstat jako houby po dešti a nejedná se pouze o velké značky. Reakcí na tento trend je i nové UMIDIGI S3 Pro, které není jen klasickým „levným“ kouskem značky mířícím do nižší třídy, ale jeho ambice sahají minimálně do (vyšší) střední třídy. A svojí výbavou je k tomu i předurčeno, přičemž první globální prodeje odstartují už 18. března s velmi lidovou cenu, protože jak na oficiálním obchodě tak i Aliexpressu bude telefon k mání jen za 279.99 dolarů.

UMIDIGI se na tomto telefonu poměrně vyřádili a keramické zpracování by mělo být ukázkové. Hardwarová výbava také příliš nezaostává a nabídne 6,3-palcový LTPS displej s FHD+ rozlišením a kapkovitým vykousnutím, Helio P70 AI procesor, 6 GB RAM, 128 GB vnitřní paměti, 48 Mpix + 12 Mpix duální zadní fotoaparát (se Sony IMX586 jako hlavním senzorem, 20 Mpix Sony IMX376 selfie kamerku, nadprůměrnou kapacitu baterie 5150 mAh s 18W rychlo-nabíjením, NFC něbo čistý systém Android 9 Pie. To není zlé, že ?

Mrknout se můžete i na oficiální unboxing vide výše :

A u příležitosti oslav vydání telefonu dojede i na nějaké ty doprovodné promo akce a lid tak má možnost vyhrát jeden z 10 kousků UMIDIGI S3 Pro v oficiální soutěži. Do uzávěrky už zbývá jen den, takže by byla škoda nepokusit paní Štěstěnu, zejména když je vstup do soutěže opravdu triviální. Takže se na jejich giveaway stránky určitě také podívejte a zapojte se.