Stejně jako každý týden tak i dnes pro vás máme malou nůši zajímavých slevových kupónů z e-shopu Gearvita a ano, opět půjde ve velké většině o produkty z ekosystému giganta Xiaomi. Ale koneckonců na to si asi bude stěžovat málokdo, že ? Alespoň jde o nabídku napříč kategoriemi a dojde i na pár kousků jiných značek, takže by si mohl vybrat snad každý. Takže co máme na nákupním seznamu dnes ?

Začít musíme samozřejmě telefony a znovu dojde na fantasticky se prodávající Redmi Note 7 v globální verzi a se 4 GB + 64 GB paměti. K dostání je jen za €191,90, tedy pokud využijete slevový kupón GVNote764. Doufejme, že brzy se dostane i na netrpělivě očekávanou Pro verzi. A pro náročnější uživatele mají na Gearvita i další bonbónek v podobě Xiaomi Mi MIX 3 s vysouvacím designem a výkonným hardwarem. Ten může být váš jen za €424,65 pomocí jednoduchého kupónu MIX3.

Dále se přesuneme k chytrým nositelnostem a jen na vás, zda si vyberete chytré hodinky nebo kompaktnější chytrý náramek. Na výběr je mezi Huami Amazfit Bit v ceně €47,07 díky slevovému kupónu Bipwatch a dále starým známým Xiaomi Mi Band 3 za €19,54 s kupónem Band3. Každopádně ani jedním určitě neuděláte chybu.

Za pozornost stojí také velmi interesantní sluchátka s mikrofonem Xiaomi Mi Bluetooth Headphone Karaoke s mnoha funkcemi zaměřenými například i na vylepšení vašeho případného bídného pěveckého výkonu, které jsou k dostání jen za €44,41 s kupónem Karaoke. Nebo možná bezdrátová sluchátka Bluedio Mini Wireless Bluetooth s malým nabíjecím boxem jen za €18,20 díky kupónu BDMini ? Eventuálně třeba chytré světlo Philips Bluetooth Night Light jen za €12,96 s kupónem PhilipsNL.