Díky nárůstů úhlopříček mobilních telefonů a všudypřítomnému internetu v poslední době lehce zapadly samostatné GPS navigace, které ale mají i své nesporné výhody. Zaprvé nejsou závislé na internetovém připojení jako většina mobilních navigačních systémů a také se nestarají o rychlé vybíjení baterie. Dnes pro vás máme akci na e-shopu Gearbest, kde je v bleskových prodejích v nabídce zajímavá GPS navigace Alfawise za velmi rozumnou cenu.

Tento model GPS navigace značky Alfawise může nabídnout velký 7-palcový dotykový LCD displej, na kterém je toho vidět opravdu hodně a velmi přesnou navigaci pomocí GPS L1 satelitů. Mapové podklady jsou předinstalovány pro celou Evropu (tedy pokud nepreferujete jiný kontinent) a celý přístroj běží na otevřeném systému Windows CE.NET 6.0. K dispozici je 256 MB RAM a 8 GB vnitřní paměti, takže je místo i na nějaké další vymoženosti. Podporováno je totiž i přehrávání hudby, videa nebo FM rádio. Výrobci slibují updaty map dvakrát do roka a možnost doživotního stažení těchto podkladů.

V bleskových prodejích e-shopu Gearbest je pak GPS navigace Alfawise k mání jen za 48.99 dolarů, což je v přepočtu skoro přesně tisíc korun a nejde tedy o nijak extrémní investici. Takže pokud chcete mít pro své auto navigační jistotu za rozumnou cenu, tak bych tomuto kousku věnoval určitě pozornost.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.