O chystaném telefonu Oppo Reno přicházejí každý den čerstvé zprávy, takže už víme, kdy bude představen, jaké budou jeho hlavní parametry a jaký bude jeho design. Teď se na čínském Weibo zaměřili na to, jak bude fotit s ohledem na desetinásobný optický zoom.

Vše se tedy dnes bude točit kolem zadního duálního fotoaparátu, který je kombinací 48 MPix a 5 MPix snímačů. A protože společnost Oppo na MWC 2019 představila i technologii 10× optického zoomu, nebude zde chybět ani tato funkce.

Fotky, pořízené telefonem Oppo Reno, pocházejí z čínského zábavního parku, kde jsou umístěny miniatury známých staveb z celého světa. Ve výřezu ve fotkách je vidět, jak lze pomocí desetinásobného zoomu přiblížit focený objekt. Snímky vypadají skutečně dobře, ale nelze si přitom nevzpomenout na podobné snímky, které měly být údajně nafoceny pomocí Huawei P30 Pro a nakonec se ukázalo, že byly staženy z internetu.

A ani u těchto snímků nelze ověřit, jsou-li skutečně pravé, EXIF fotek chybí. Ať už je to jakkoli, je jasné, že Oppo Reno a Huawei P30 Pro budou, alespoň v rámci focení, silnými konkurenty.