Pamatujete na včerejší článek o zbrusu novém modelu routeru od Xiaomi ? Na e-shopu Gearbest evidentně neztrácí čas a verzi Xiaomi Mi Router 4A v (pravděpodobně) Gigabit verzi hned zařadili do nabídky. A pro dobrou míru jde o bleskové prodeje , takže nejen že máte možnost si ho koupit hned po vydání, ale ještě za velmi solidní cenu. Tedy koupit hned… Odeslání je odhadováno na 28.-30.března, ale to je přece jen pár dní.

A Xiaomi Mi Router 4A má rozhodně co nabídnout, protože se jedná o  moderní dual-band kousek schopný kombinovat 2.4 GHz a 5 GHz pro maximální rychlost až 1167 Mbps. Samozřejmostí je pak AC standard, IPv6, až 64 připojených zařízení a díky hned čtveřici antének bude pokrytí a síla signálu na velmi solidní úrovni. Dostupné jsou i dva gigabitové LAN porty a jeden WAN port, aspoň tedy podle popisu na e-shopu. Xiaomi má také k routeru dostupnou i speciální WiFi aplikaci pro jednoduché nastavení, optimalizace a kontrolu routeru samotného.

Bleskové prodeje na e-shopu Gearbest pak mají bílý Xiaomi Mi Router 4A v kusově omezeném množství jen za 29.99 dolarů, což rozhodně nezní zle. A když už hovoříme o Gearbestu, tak nemůžeme opomenout probíhají oslavy pátých narozenin těchto prodejců a s tím spojené promo akce a slevy, takže určitě neublíží se k nim mrknout na web a třeba ukořistit i nějaký ten slevový kupón.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.