I dnes si neodpustíme nějaké ty informace o slevách a výhodných nákupech čínských technologických produktů, ale v rámci utužování čínsko-amerického přátelství (které se třeba jednou uvede do praxe…možná) je rozdělíme rukou nerozdílnou na Ebay a Aliexpress. Tedy dvě strany jedné mince na poli online tržišť. Takže co tam pro nás mají dnes ?

Nejdříve zavítáme na Aliexpress, kde je k nalezení microSD karta Kodak vybavená dlouhou řadou specifikací Class 10 U3 V30 A1, což v zásadě znamená velmi solidní rychlosti zhruba kolem 100 MB/s na čtení a 80 MB/s na zápis. To je více než dost i na ukládání videa ve 4K rozlišení, takže si své fandy karta určitě najde. Samozřejmostí je pak i klasická voděodolnost, prachu-odolnost a nárazuvzdornost. Důležitější je pak ale kapacita a 256 GB varianta této Kodak microSD karty je ke koupi pouze za 37.99 dolarů, tedy pokud využijete miniaturní $1 slevový kupón na stránkách.

Další pak jsou sportovní chytré hodinky LOKMAT, které se příliš nezatěžují extra kvalitními displejem a radši nabídnou klasické ručičky a jen úsporný FSTN displej pod nimi na zobrazení základních dat jako jsou kroky, čas a jiné. Díky tomu pak na jednu CR2430 baterii vydrží v provozu 8-12 měsíců. Dále pak nabídnou základní voděodolnost, stopky, Bluetooth připojení k telefonu pro základní notifikace a jiné. Mnoha uživatelům něco podobného bude zcela stačit a raději upřednostní právě napůl analogovou zkušenost v digitálních světě. A na Ebay je najdete jen za 20.28 dolarů.