Bezdrátová sluchátka se vždycky hodí, tedy alespoň pokud je najdete v akci za nějakou extra nízkou cenu. Jedny takové s in-ear konstrukcí pro vás máme i dnes a model i11 TWS právě cenou určitě nezklame, protože toho za pár dolarů nabídne opravdu hodně. Šikulové z e-shopu Tomtop prostě ví na co zákazník slyší a o co má zájem.

Sluchátka i11 TWS nabídnou jak technologii True Wireless zajištující silný signál a kvalitní přenos, stejně jako moderní spojení pomocí Bluetooth 5.0. Využít je můžete buď v páru nebo i jednotlivě, rozhodnutí je jen na vás. Samozřejmostí je i vestavěný mikrofon v každém z nich a speciální úprava proti potu. Kapacita baterie v každém sluchátku je 45 mAh a měla by vydržet zhruba na dvě hodiny provozu, ale není třeba se obávat, protože v balení je přímo i 350 mAh šikovný nabíjecí box.

A co taková vymoženost stojí ? Opravdu ne mnoho, protože v bleskových prodejích e-shopu Tomtop jsou bezdrátová sluchátka i11 TWS k mání je na 8.99 dolarů. Slovy klasika, a to se vyplatí !

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.