Za pár dnů bude u Xiaomi, potažmo u její značky Redmi, docela rušno. Na 18. březen/marec je totiž připravena akce, na které se předvedou telefony Redmi Note 7 Pro, Redmi 7 a nějaké další produkty značky Redmi. Ovšem uveden bude i telefon Xiaomi Black Shark 2.

Společnost Xiaomi to dnes oficiálně oznámila s tím, že Black Shark 2 je už dokonce uvolněn pro předběžné rezervace na e-shopech Black Shark Mall, Xiaomi Mall a Jingdong Mall. Tento model herního telefonu je osazen procesorem Snapdragon 855 s GPU Adreno 640.

Kromě toho bude telefon vybaven také speciální chladící technologií Liquid Cooling 3.0. CEO Black Shark, Wu Shimin řekl, že tento telefon poskytne svým uživatelům mimořádný herní zážitek a vynikající výkon.

Dodal, že i baterie bude vylepšená tak, aby se až o 60% zvýšil její nabíjecí výkon. Optimalizován bude i její chemický systém a upraven algoritmus nabíjení a vybíjení. Telefon se tak stane tím nejlepším pro mobilní hry nové generace.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.