Rodina produktů chytrého osvětlení Yeelight pod ochrannými křídy čínského Xiaomi už je poměrně rozsáhlá a najdeme v ní kousky do každého kouta domácnosti. Dnes pak pro vás máme kousek Yeelight AC176-264V, který je od prvního pohledu asi nejvhodnější do kuchyně nad jídelní stůl a samozřejmě vám na tohoto drobečka nemůžeme upřít ani slevový kupón ze zásob e-shopu Cafago. Nebo si dovedete představit zavěsit podobný lustr třeba i do obýváku nebo ložnice ?

Xiaomi Yeelight AC176-264V je klasickým chytrým produktem této rodiny, takže se dočkáte opět připojení pomocí Wi-Fi, ovládání pomocí telefonní aplikace nebo i hlasové povely platformy Xiaomi Mi. K nastavení je toho opravdu celá řada, včetně automatického ztlumování, teploty barev, časování a další. Lustr má v sobě hned 294 malých LED s celkovou maximální světelností 1800 lumenů a celkovém výkonu 33W. Potěší určitě i certifikace IP50 proti prachu a speciální design odpuzující hmyz. V balení je pak i nastavitelné závěsné lanko s délkou 0.5-1.5 metru.

A to nejlepší nám e-shop Cafago nachystal s cenou, protože díky slevovému kupónu CC2830 je chytré světlo Yeelight AC176-264V k mání jen za 114.26 euro a to až do 31. března. Navíc se e-shop zavazuje dopředu zaplatit veškeré celní a daňové výdaje spojené s dodávkou do Evropy, takže by cena měla být opravdu konečná.