Pokud patříte k alespoň občasným nakupujícím na čínských internetových obchodech (a to určitě drtivá většina našich čtenářů je), tak jste určitě zaregistrovali i masivní facelift stránek oblíbeného obchodu Gearbest. Ke svému 5. výročí si e-shop nadělil zbrusu nový design a vzhled a nutno dodat, že opravdu prokoukl a je mnohem přehlednější. Ale pro nás nákupní závisláky je mnohem důležitější fakt, že se při příležitosti výročí dočkáme i široké škály akčních slev a promo událostí.

Nabídka bude opravdu poměrně široká a poběží skrz naskrz celým březnem, kdy budou jednotlivé součásti kampaně průběžně odhalovány. V nabídce jsou už i první vlaštovky slevových kupónů na některé konkrétní kategorie, které se zatím pohybují v rozmezí 5-10 %. Brzy ale dojde i na náhodné balíčky s výhrou, giveaway aktivity, soutěže o ceny přesahující 100.00 dolarů a spoustu dalších, takže se určitě vyplatí jejich speciální stránky k výročí sledovat, aby vám náhodou něco zásadního neuteklo.

Některé z rámcových akcí už běží, jako je třeba jarní Super Spring Savings, kde máte možnost najít ve slevě kvanta produktů jejich vlastní značky Alfawise a některých dalších se slevami občas dosahujícími až 50 %. A v doporučených novinkách na skladě je také pár zajímavých kusů v omezeném množství, jako je třeba Elephone A5 za 199.99 dolarů, nebo nový TV box Alfawise A8X s Androidem 9 Pie a podporou 3D TV jen za 34.99 dolarů. Nebo najdete ještě něco zajímavějšího ?