Že společnost chystá novou značku, nebo, chcete-li, produktovou řadu telefonů už víme. Mohli jsme se seznámit i s některými parametry přístroje Oppo Reno a dnes se zas podíváme na to, jak by chystaný telefon mohl vypadat.

Asi není třeba dodávat, že vice prezident Oppo, Brian Shen, o designu telefonu hovoří v superlativech. Padají věty jako: „jedinečný design, který jste u žádného telefonu dosud neviděli“. Brian Shen také nastínil, že Oppo Reno bude nabízen hned v několika barevných variantách, kterými budou Aurora Green, Pink Mist, Night Black a Nebula Purple.

A právě snímek telefonu v barvě Aurora Green je už k vidění na síti. Respektive je vidět jen jeho zadní panel. Ale i z toho mála si můžeme udělat představu, co čekat. Snímač otisků na zadním panelu chybí, takže je velmi pravděpodobné, že bude integrován do displeje.

Záda Oppo Reno mají matný povrch a ve středu jejich horní třetiny je vertikálně uložen trojitý hlavní fotoaparát. Podle předchozích informací se čeká, že telefon bude podporovat desetinásobný optický zoom.

Přístroj bude zřejmě vydán ve dvou verzích, z nichž jednu bude pohánět procesor Snapdragon 855 a druhá bude osazena čipsetem Snapdragon 710. S tímto procesorem totiž Reno prošel certifikacemi IMDA a Bluetooth. K dalším parametrům by měla patřit baterie s kapacitou 4065 mAh, přední 16 MPix kamera, 6,4 palcový displej a systém Android Pie.