Včera značka Xiaomi Redmi potvrdila, že na akci, kterou připravila na 18. března/marca uvede kromě Redmi Note 7 Pro i telefon Redmi 7. Ten bude z dosud představených Redmi přístrojů tím nejlevnějším, ovšem v rámci designu se nebude nijak zvlášť lišit od Note 7 Pro.

A máme tu další zprávu, která by se dala uvést větou: „Kdo říkal, že Redmi je jen značka telefonů?“. Tu pronesl šéf značky, pan Lu Weibing. A zároveň se také objevil další teaser, který naznačuje, že se na připravované akci dočkáme i dalších produktů, kromě již zmiňovaných telefonů.

O jaké Xiaomi Redmi věci by mohlo jít? Těžko říci, ale pokud popustíme uzdu fantazii a prohlédneme si na upoutávce nápis Redmi, mohl by to být klidně ventilátor, robotický vysavač nebo třeba webová kamera. Ostatně Xiaomi vyrábí a prodává kde co pod značkami Mijia nebo Mi Ecosystem, takže proč by něco nového nemohlo být nabízeno pod Xiaomi Redmi, že?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.