Datum 18. března mají v Oukitelu zakroužkované v kalendáři opravdu tlustou červenou fixou, protože v tento den slaví značka své 4. narozeniny. A slavit hodlá opravdu stylově, protože by v ten den měl oficiálně vyjít i jejich poslední počin, model Oukitel C15 Pro. Jedná se o jejich první pokus o kapkovité vykousnutí displeje ve spojení s procesorem Helio A22 a aby nám dokázali jeho slušný výkon, tak dnes pustili do světa i testovací video právě výkonu telefonu. Tak se na něj mrkněte.

A protože už je Oukitel C15 Pro konečně oficiálně k zahlédnutí i na oficiálních webových stránkách značky, tak už můžeme doplnit kompletní parametry telefonu. Takže C15 Pro dostane do vínku 6,088-palcový 2.5D displej s HD rozlišením, poměrem stran 19,2:9 a zmíněným kapkovitým vykousnutím. Dále pak čtyř-jádrový procesor Helio A22, 2 GB RAM, 16 GB vnitřní paměti, 8 Mpix + 2 Mpix duální zadní fotoaparát, 5 Mpix selfie kamerku, Face Unlock a čtečku otisků prstů, duální SIM slot + samostatný microSD slot, 3200 mAh kapacitu baterie a systém Android 9 Pie.

Přestože je Oukitel C15 Pro už na první pohled zaměřen do samotného suterénu mobilního trhu, tak je výkon oproti srovnatelné konkurenci přece jen vyšší, protože Helio A22 zvládne kolem, 64.000 bodů v Antutu v porovnání se zhruba 40.000 pro MT6739. A telefon bude i velmi levný, protože u příležitosti 4. narozenin firmy budou i speciální předprodejové slevy, kde bude k mání jen za 69.99 dolarů. To rozhodně nezní špatně, navíc si budete moci vybrat z pětice stylových barev.