Společnost Huawei právě informovala, že celkové dodávky řady Huawei Mate 20 již překročily hranici 10 miliónů kusů dodaných kusů. Za tento úspěch vděčí telefony především díky inovativnímu designu a vynikajícímu výkonu modelů řady Huawei Mate 20.

Špičkový model Mate 20 Pro se kromě významné obliby ze strany spotřebitelů velmi rychle získal oblibu mezi technologickými novináři a posbíral mnoho ocenění napříč médii po celém světě. Sérii Mate 20 ocenila vedle spotřebitelů a novinářů i řada předních profesionálních organizací, které označily modely Huawei Mate 20 za jedinečné propojení atraktivního designu se špičkovou technologií. V rámci mobilního světového kongresu MWC 2019 označili organizátoři GSMA model Mate 20 Pro za Nejlepší smartphone roku 2019.

Huawei Mate 20

A Huawei Mate 20 Pro je nejnovější vlajkovou lodí společnosti Huawei. Znamená to, že reprezentuje to nejlepší, co si je možné na trhu mobilních technologií v dnešní době pořídit. Model je poháněn špičkovým procesorem Kirin 980, jenž je vyroben 7nm technologií, díky které dosahuje vynikajícího výkonu při nízké spotřebě baterie. Ke smartphonu je dodávána 40W Huawei SuperCharge nabíječka představující jedno z nejrychlejších řešení nabíjení smartphonu na trhu. Tím ale možnosti nabíjení nekončí, protože je možné využít i 15W bezdrátovou Wireless Quick Charge nabíječku.

Inovativní reverzní bezdrátové nabíjení pak slouží k doplnění energie menších zařízení jako jsou např. sluchátka. Zadní straně dominuje čtvercové umístění objektivů Leica Ultra Wide Angle, které umožňuje širokoúhlé fotografování a zachycení obrázků pomocí makra. Mate 20 Pro s nadstavbou EMUI 9.0, která přináší navigaci pomocí gest a řadu dalších funkcí, které uživatelům maximálně pomáhají plně využít svých zařízení.