Sportovní sluchátka jsou v poslední době velmi populární a na trhu je najdeme pod různými značkami a za různé ceny. K těm, která se dají pořídit doslova za pár dolarů patří například i Docooler bezdrátová sluchátka. Ta jsou navíc momentálně nabízena v bleskovém prodeji na e-shopu Tomtop.

Tato sluchátka spojuje pouze krátký kabel, na kterém je uloženo ovládání. Jsou magnetická, takže je po ukončení sportovní aktivity může nosit spojená kolem krku. Mají podporu Bluetooth 4.1, signál je tedy dostatečně silný. Vestavěný mikrofon umožňuje používat sluchátka také jako handsfree.

Docooler bezdrátová sluchátka mají 60 mAh baterii a podle výrobce by měla vydržet zhruba 100 hodin v pohotovostním režimu a až 4 hodiny hovorů, nebo poslechu hudby. Sluchátka jsou ergonomická a velmi lehká s hmotností 10 gramů. Jejich dosah je až 10 metrů. Další podrobnosti o Docooler sluchátkách naleznete na stránkách Tomtop, kde je můžete nyní pořídit za zajímavou cenu 3,19 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.