Flash disky neboli hezky česky „flešky“ patří vždy mezi velmi populární koupě, protože se jedná o univerzálního pomocníka, který se v podstatě hodí pro kohokoliv. Dokonce i starší generace si velmi ráda něčím podobným nechá obdarovat, protože mít v kapse vždy připravenou hezkou porci volných gigabytů prostě není na škodu. A dnes pro vás máme akční nabídku na velmi šikovnou flešku Kodak K133 přímo z Ebay.

Flash disk Kodak K133 toho může nabídnout opravdu hodně, ať už se jedná o celokovové tělo, USB 3.0 připojení, rychlosti přenosů až 120 MB/s, šikovné poutko na klíče, výklopný otočný design, kvalitní čipy z produkce Samsungu/Toshiby nebo pouhých 26,1 g váhy. Určitě neurazí ani kompaktní rozměry s délkou 57 mm, takže opravdu není problém si maličký flash disk připnout na klíče a mít ji tak v kapse připravenou na cokoliv.

A momentálně si tuto flešku můžete pořídit přímo na Ebay, k mání jsou i varianty 16GB/32GB/64GB, ale nás samozřejmě bude zajímat jen ta největší se 128 GB paměti. Ta je v nabídce jen za 16.15 dolarů, takže ideální koupě pro hledače pamětí do kapsy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.